بزرگترین مرجع دانلود آهنگ های بی کلام برای خوانندگی
تبلیغ
  • آخرین مطالب
  • مطالب پر بازدید
  • رزرواسیون هتل در مشهد

***محل تبلیغات شما***

تعرفه تبلیغات سایت

سفارش ساخت آهنگ های بی کلام و MIDI

آهنگ بی کلام

برای سفارش ساخت آهنگ های بی کلام درخواست خود را از طریق ارتباط با ما بفرستید

هزینه ی این آهنگ ها بسته به نوع آهنگ و کیفیت کار متغیر است که به طور معمول بین 65,000 تا 150,000 تومان است.

زمان ساخت آهنگ معمولا بین سه تا پنج روز است.

MIDI

برای سفارش آهنگ با فرمت MIDI درخواست خود را از طریق ارتباط با ما بفرستید

هزینه ی MIDI بسته به نوع آهنگ معمولا از 25,000 تا 90,000 تومان متغیر است.

زمان ساخت MIDI بین دو تا چهار روز است

میکس و مستر

هزینه ی میکس و مستر بسته به تعداد لاین های آهنگ و کیفیت متغیر است که به طور معمول بین 60,000 تا 120,000 تومان است

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با آهنگساز سایت در ارتباط باشید

09011584372

آی دی تلگرام : @DariusH10

سایت تخصصی ساخت اهنگ های بی کلام ساخت کاور ساخت کاور ساختن اهنگ میدی midi با فرمت قیمت خوب کم سفارش درخواست ساخت اهنگ میکس مستر آهنگسازی site takhasosi sakht ahang bikalam beat bit cover sefaresh mix master midi kharid buy خرید بیت اهنگ بی کلام

بازدید: 4429
    این دیدگاه توسط احمدرضا در تاریخ یکشنبه 4 مرداد 1394 و 16:48 دقیقه ارسال شده است

درود، خواهشاً جواب بدهید میخواستم آهنگی واسم بسازید

پاسخ مدیر : جواب به ایمیل شما ارسال شد
    این دیدگاه توسط محمد جواد در تاریخ شنبه 17 مرداد 1394 و 18:49 دقیقه ارسال شده است

دروود ... خواهشا لطف کنید تمام مجموعه آهنگ های شاد اندی مددیان را واسم بسازید .. ... .... ممنون میشم

پاسخ مدیر : سلام.جواب به ایمیل شما ارسال شد
    این دیدگاه توسط m.a در تاریخ چهارشنبه 28 مرداد 1394 و 23:54 دقیقه ارسال شده است

س. نمونه یک اهنگ بی کلامتون را درصورت امکان برای برای بنده ارسال کنید ... خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشمm.a

پاسخ مدیر : سلام.نمونه کارهامون توی سایت زیاده.میتونید توی قسمت ویژه بی کلام نمونه کارهای مارو بشنوید
    این دیدگاه توسط zeinab در تاریخ دوشنبه 16 شهریور 1394 و 14:25 دقیقه ارسال شده است

سلام . آیا شما میتونید سفارش نت پیانو بگیرید ؟ من نت پیانو شبا کجایی ارمین2afm رو میخوام

پاسخ مدیر : بله.لطفا از طریق ارتباط با ما درخواست بدید
    این دیدگاه توسط zeinab در تاریخ سه شنبه 17 شهریور 1394 و 00:03 دقیقه ارسال شده است

باسلام من در ارتباط با ما درخواستمو ثبت کردم . چطوری بفهمم شما پاسخ منو دادید ؟ با تشکر

پاسخ مدیر : پاسخ به ایمیل شما ارسال شد
    این دیدگاه توسط reza در تاریخ یکشنبه 19 مهر 1394 و 16:19 دقیقه ارسال شده است

با سلام من در قسمت در ارتباط با ما میخواستم درخواست خودم ثبت کنم که نمیشه برای همین در قسمت قبل یک درخواست برای شما ثبت کردم. فقط میخواستم به شما ارسال شده یا خیر. ممنون

پاسخ مدیر : سلام.پیام شما دریافت شد و به ایمیل شما پاسخ داده خواهد شد
    این دیدگاه توسط vahid در تاریخ یکشنبه 22 آذر 1394 و 22:59 دقیقه ارسال شده است

سلام درست کردن کاور یه اهنگ پیانو چقد میشه

پاسخ مدیر : سلام.بستگی به آهنگ شما داره
    این دیدگاه توسط fateme در تاریخ پنجشنبه 6 اسفند 1394 و 22:56 دقیقه ارسال شده است

با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من یک آهنگ قدیمی از رامش رو اگر براتون بفرستم میتونید صدای خواننده رو از روی متن حذف بفرمایید ؟ و این کار چقدر هزینه میبره

پاسخ مدیر : سلام.آهنگ های قدیمی معمولا نمیشه خیلی خوب صدای خواننده رو از روشون حذف کرد.اما شما آهنگ رو از طریق ارتباط با ما بفرستید تا بررسی بشه
    این دیدگاه توسط behrooz در تاریخ جمعه 1 مرداد 1395 و 20:32 دقیقه ارسال شده است

salam hazine har ahang ke be shoma bedim vase bikalam shodan, cheghadr mishe? masalan ahange daryosh.. har ahang cheghd mishe?

پاسخ مدیر : سلام.بستگی به آهنگ و کیفیت داره.حدود 65 تومان با کیفیت معمولی
    این دیدگاه توسط علیرضا در تاریخ دوشنبه 15 شهریور 1395 و 16:08 دقیقه ارسال شده است

سلام.بنده 120 هزار تومان دادم میدی این اهنگ رو خریدم اونوقت شما تنها با 30 تومان کل اهنگ رو در اختیار همه قرار دادید؟ خواهشا لینک دانلود رو حذف کنید

پاسخ مدیر : سلام.پاسخ به ایمیل شما ارسال شده است
    این دیدگاه توسط گزارش خرابی در تاریخ پنجشنبه 23 دی 1395 و 01:44 دقیقه ارسال شده است

من راستش بیت بی کلام عارف کی بهتر از تورو میخوام خواهش میکنم چوری باشه که بشه دانلود کرد

پاسخ مدیر : سلام.همه ی آهنگ هایی که در سایت هستند قابل دانلود کردن هستند.اگر آهنگی موجود نیست میتونید سفارش بدید
    ارسال نظر جدید

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
    CAPTCHA Image   Reload Image
    Enter Code*:

گزارش خرابی

در صورت بروز مشکلات زیر از این بخش اقدام کنید :

- خرابی لینک دانلود
    - خرابی لینک تصاویر و عدم نمایش آنها
    - مشکلات املایی و نگارشی
    - عنوان و موضوع غیر مرتبط و مسائل دیگر

توضیحات مربوط (الزامی) :

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :